poniedziałek, 30 maja 2011

Ciuchy ;)

Czeeeść!

Wiem. Dawno nie pisałam.
U mnie praktycznie nic się nie zmieniło, ciągle to samo, monotonia dnia codziennego, jedynie liczę na weekendy, które za każdym razem są inne i coś się dzieje :P
Dzisiaj poniedziałek, jednak po weekendzie, który niestety już przeminął, pozwoliłam sobie opuścić dzisiejszy dzień w szkole z braku mocy ;P Rano nie mogłam otworzyć oczu , a moja głowa była tak ciężka, że nawet nie zdążyłam się podnieść, a już opadałam na poduszkę :D  Tak więc to całe wyczerpanie świadczy, iż weekend był udany ;)
W sobotę urządziłyśmy sobie z koleżanką, we dwie małą imprezę u niej w domu ;P wiem, pewnie zastanawiacie się czy można zrobić dwuosobową domówkę, zapewniam Was, że można :D :D Na początku oglądałyśmy Eska Music Awards 2011, bo oczywiście ja się uparłam, że muszę zobaczyć, jak zaprezentuje się Honorata Skarbek, podczas swojego pierwszego, tak ogromnego występu (nie było tak źle, gdyby nie playback). Następnie moje pierwsze wiaderko (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi) ;) ii świat stał się piękniejszy :D
ii bania.
Wczoraj mała powtórka i dzisiaj, tak jak wcześniej wspomniałam, brak mocy ;/
Trzeba się naładować..

Dzisiaj mam dla Was zdjęcia moich butów, które kupiłam sobie na komers, czyli imprezę na zakończenie gimnazjum :P i oczywiście zdjęcia sukienki, przepraszam za jakość zdjęć.


Buty- Colorful (mało znana firma)
Buty są bardzo wygodne, pomimo iż obcas mierzy prawie 12 cm, z przodu jest 2 cm platforma, która sprawia, że są stabilniejsze. Nigdy nie chodziłam na tak wysokich obcasach i przed ich zakupem, miałam małe wątpliwość, co do tego czy dam rade w nich się poruszać na komersie, jednak zaryzykuje.


Sukienka:

 Sukienka- Forever 18

Sukienkę kupiłam już dość dawno, gdy byłam w Krakowie, gdyż była to wspaniała okazja i wtedy oszalałam na jej punkcie ;)

Dodatki do sukienki dodam w innej notce ;)
Na dzisiaj to wszystko :) Uciekam na dwór, bo jest świetne pogoda, którą trzeba wykorzystać :)

Co sądzicie o butach i sukience? Co u Was słychać?
Pzdr. Kika :**

2 komentarze: