niedziela, 20 marca 2011

Start ;)

Witam Was bardzo serdecznie.
Od dłuższego czasu zabierałam się do tego, aby założyć własnego bloga, jednak nie wiedziałam o czym miałby on być, aż w końcu zdecydowałam się, że będzie on o moich refleksjach, przemyśleniach. Od dziecka
byłam jak przysłowiowe "pięć groszy", zawsze musiałam wszystko skomentować, wtrącić się , dodać coś od siebie, dlatego mój blog nosi tytuł "Komentator-ka". 
 Na pewno nie zabraknie tutaj moich własnoręcznych wywiadów z chętnymi osobami, fanami lub anty-fanami poszczególnych "gwiazd" i jeśli mi się uda to z samymi sławami ;P Na blogu będę również komentować i wyrażać własne opinie na tematy interesujące Was  i mnie, będę komentować różne plotki krążące po necie, dotyczące np. życia "gwiazd", osób publicznych. Jeśli pozwoli na to czas, to na blogu zajmę się również troszkę modą, oczywiście amatorsko, gdyż nie jestem wielką znawczynią, czy fanką mody, która aktualnie króluje, notki będą również zawierały rąbek z mojego życia :) Zapraszam serdecznie do czytania i komentowania, bądźcie razem ze mną "Komentatorami"!!
Pzdr. Kika :)

 

1 komentarz: